پژمانفر: افزایش قیمت مرغ خلاف قانون و ظلم به مردم است-اموزش الکترونیکی

حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در واکنش به افزایش قیمت مرغ یخ‌زده از 11500 تومان به 13 هزار تومان، اظهار داشت: یکی از ملزومات رونق تولید، تثبیت در قیمت‌ها است و در این راستا باید مراقبت جدی در دستگاه‌های اجرایی وجود داشته باشد که متأسفانه در دولت هیچ نوع دقتی در این زمینه شاهد نیستیم.

وی افزود:‌مجلس شورای اسلامی با هدف کاهش نگرانی‌های مردم در تأمین کالاهای اساسی، 14 میلیارد یورو در لایحه بودجه 98 تصویب کرده است ولی دولت در تأمین این کالاهای اساسی تصمیماتی را اتخاذ کرده که کاملاً غیرقانونی است و به شدت معترض هستیم.

پژمانفر در ادامه تصریح کرد: یکی از تصمیمات غیرقانونی اخیر دولت، تصویب افزایش قیمت مرغ یخ‌زده از 11500 تومان 13 هزار تومان بدون در نظر گرفتن شرایط سخت مردم و بدون شفاف‌سازی از طریق ستاد تنظیم بازار است. 

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی همچنین عنوان کرد:‌ دولت با بی‌تدبیری اعتبارات لازم که در خصوص کالاهای اساسی پیش‌بینی شده را به مردم نمی‌رساند و بنده به عنوان نماینده مردم، افزایش قیمت مرغ را کاملاً غیرقانونی و ظلم به مردم می‌دانم و از مراجع ذی‌ربط پیگیر خواهم بود.

انتهای پیام/

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *